ScrollToTop

SEED CAPITAL DLA TECH STARTUP-ÓW

Firma Axel Media oferuje seed capital (kapitał zalążkowy) dla nowych pomysłów e-biznesowych. Dodatkowo oprócz wkładu finansowego oferujemy Ci naszą wiedzę, a także wszelką pomoc w zakresie uruchamiania e-biznesu. 

 

W ramach programu Axel Media SEED CEPITAL oferujemy Ci unikaną na polskim rynku możliwość pozyskania inwestycji na rozwój Twojego pomysłu na biznes - są to inwestycje typu seed, czyli inwestycje w najwcześniejszej fazie rozwoju biznesu.


W naszym przypadku pieniądze nie są kluczowe do osiągnięcia sukcesu w biznesie, gdyż oprócz wkładu finansowego - służymy pomocą merytoryczną, techniczną oraz organizacyjną twojego Tech Startup   W ramach programu Axel Media SEED CAPITAL oferujemy wsparcie w wysokości do 100 000 zł na potrzeby rozwinięcia i funkcjonowania nowej spółki.

wraz z pomocą finansową twój biznes otrzymuje:


Naszym celem jest pomoc w efektywnym pod względem finansowym oraz rozwojowym przejściu przez pierwszą, najważniejszą fazę rozwoju biznesu. Pomożemy Ci dojść do poziomu, gdzie rozwiniesz swój projekt na tyle imponująco, by osiągać naprawdę wysoki zysk.

 

Dzwoń śmiało 41 343 12 07 badź napisz info@axelmedia.pl 

 

Program Axel Media SEED CAPITAL oferuje jasne warunki współpracy oraz przejrzystą umowę – w przypadku inwestycji w wysokości do 100 000 zł – firma AxelMedia dostanie 30 % udziału w Twojej fimie. Dzięki temu będziesz mógł dostać dofinansowanie i cieszyć się z kontroli nad własną firmą.


100 000 zł jest kwotą wystarczającą do osiągnięcia sukcesu w internecie, przykładem może być firma Ceneo czy Wirtualna Polska. Zdajemy sobie sprawę, że największym problemem młodego przedsiębiorcy jest kapitał, a przede wszystkim brak pewności siebie. Dzięki programowi Axel Media Seed Capital masz zapewniony kapitał oraz wsparcie merytoryczne. 

 

Jeżeli chcesz zgłosić swój pomysł - nie czekaj skontaktuj się z nami już dziś. Gwarantujemy pełną dyskrecję oraz klauzurę poufności przed przekazaniem informacji o projekcie.

startupseedcapitalallocation

 

 

 

Formularz kontaktowy

Dane kontaktowe

ul. Kongresowa 24, 25-672 Kielce

info@axelmedia.pl

+48 505 548 824

+48 41 202 09 09

www.facebook.com/axelmediapl