ScrollToTop

STUDY4U.EU

Find your perfect place to study... Study4u.eu. Naszym celem było stworzenie przyjaznego i łatwego w obsłudze katalogu uniwersytetów, politechnik, szkół policealnych oraz innych uczelni wyższych z Polski oraz innych krajów europejskich. W dzisiejszych czasach, kiedy bramy europy są szeroko otwartę a swobodny przepływ ludności między krajami jest czymś zupełnie normalnym, otwierają się nowe możliwości edukacyjne. Obecnie każdy obywatel Unii Europejskiej ma możliwość studiowania w każdym kraju wspólnoty. Dlatego też firma Axel Media wyszła na przeciw oczekiwaniom potencjlanym studentom tworząc serwis Study4u.eu  


Serwis Study4u.eu to:

 Dlaczego jesteśmy efektywni w promocji szkół wyższych?

Prezentacje uczelni to multimedialne pakiet informacyjny z video prerzentacjami, pełną ofertą edukacyjną oraz możliwością umieszczania najświeższych informacji z uczelni. 

Promujemy uczelnie poprzez serwis Study4u.eu jak również w celach reklamowych wykorzystujemy takie serwisy jak FaceBook, YouTube, Twitter i inne. 

Jesteśmy najaktualniejszym serwisem informacyjnym w branży, to u nas dowiesz się co aktualnie dzieje się na konkretnej uczelni poprzez dział : prosto z uczelni. 

Tysiące odwiedzających w miesiącu - dzięki szerokiej promocji serwisu w wyszukiwarce google. 

Więcej informacji na stronie www.Study4u.eu  

ScreenShot011

Formularz kontaktowy

Dane kontaktowe

ul. Kongresowa 24, 25-672 Kielce

info@axelmedia.pl

+48 505 548 824

+48 41 202 09 09

www.facebook.com/axelmediapl