ScrollToTop

ZARZĄDZANIE STRONAMI WWW

Firma Axel Media profesjonalnie zadba o twoją stronę. Dzięki nam twoja strona będzie zawsze  zaktualizowana i odpowiednio przygotowana. Zadbamy o efektywną promocję twoich produktów bądź usług poprzez firmową stronę www.

 

Czym jest administracja witryną internetową?

Przejmujemąc obowiązek administracji strony firmowej zapewniamy stabilność i ciągłość działania witryny, dbając o jej bezpieczeństwo i atrakcyjność. W tym celu regularnie uzupełniamy stronę o nowe treści jak również służymy pomocą w odpowiednim wypromowaniu produktu bądź usługi poprzez stronę firmową. 

 

Korzyści

Administrowanie stroną internetową wymaga posiadania odpowiedniej wiedzy i należytych umiejętności, gdyż jest to proces bardzo odpowiedzialny i mający duże znaczenie w kontekście funkcjonowania danej witryny. Z tego względu warto go powierzyć specjalistom, którzy przejmą na siebie te obowiązki i wywiążą się z nich we właściwy sposób. Dzięki współpracy w zakresie administracji stroną zdobywa się nie tylko wsparcie kompetentnych fachowców, ale również można oszczędzić pieniądze, ponieważ nie trzeba zatrudniać dodatkowej osoby, z czym często wiąże się konieczność administrowania. My robimy to taniej, skuteczniej i w pełni profesjonalnie.

 

Jak wygląda współpraca ?

Współpraca w zakresie administracji witryną internetową polega z reguły na tym, że po otrzymaniu materiałów, jakie mają znaleźć się na stronie, zajmujemy się ich optymalizacją i dostosowaniem do standardów internetowych. W ten sposób mają Państwo pewność, że witryna zawiera odpowiednio przygotowaną treść, poprzez którą w skuteczny sposób oddziałuje się na potencjalnych klientów i użytkowników.

 

Warianty współpracy

Jednorazowa aktualizacja: ten wariant skierowany jest do osób, które aktualizują swoje strony stosunkowo rzadko. W tym przypadku wycena usługi dokonywana jest za każdym razem, gdy mają zostać przeprowadzone prace administracyjne, a jej koszt zależy od specyfikacji pracy, jaka jest do wykonania.


Abonament miesięczny: tę formę współpracy kierujemy do osób, które potrzebują regularnej opieki nad stroną i częstych aktualizacji treści. Wycena miesięcznego kosztu usługi odbywa się indywidualnie i zależy od zakresu oraz częstotliwości wykonywanych prac. odpowiednio przygotowana. Zadbamy o efektywną promocję twoich produktów bądź usług poprzez firmową stronę www.

 

Formularz kontaktowy

Dane kontaktowe

ul. Kongresowa 24, 25-672 Kielce

info@axelmedia.pl

+48 505 548 824

+48 41 202 09 09

www.facebook.com/axelmediapl