Kampanie google

01-

Kampanie Google Ads

W branży SEM działamy od ponad 10 lat – dało nam to wartościowe doświadczenie w prowadzeniu kampanii dla różnorodnych branż. Konfiguracja reklam Google Ads z pozoru może wydawać się prosta, jednak w rzeczywistości wymagają dużej wiedzy na temat ustawień i funkcjonowania systemu.

02–

Oferta

Oferujemy kompleksową obsługę oraz bieżącą i szczegółową optymalizację reklam Google Ads, a także regularne monitorowanie efektów kampanii w celu stałego podnoszenia jej skuteczności. Przeprowadzimy dla Ciebie każdy typ kampanii (kampanie w sieci wyszukiwania, sieci reklamowej, kampanie video w YouTube, kampanie Gmail, Google Merchant Center) – zarówno na rynek polski, jak i zagraniczny. Dobierzemy strategię optymalną dla Twojego rodzaju biznesu.

03–

Jak działamy

Prowadzenie kampanii Google Ads zawsze zaczynamy od audytu witryny i opracowania strategii, uwzględniającej działania konkurencji oraz potrzeby rynkowe. To pierwszy krok w kierunku zwiększenia rozpoznawalności Twojej marki. Stosujemy sprawdzone i skuteczne metody, generujące wartościowy ruch na stronie sklepu internetowego lub firmy usługowej. Dogłębnie analizujemy i określamy cele oraz grupy docelowe. Gdy zachodzi potrzeba, reagujemy na czas. Gwarantujemy długofalowe profity.

Napisz nam czego potrzebujesz

Strony www
Menu