O nas

TWORZYMY E-FEKTYWNY BIZNES

Naszym celem jest zwiększenie efektywności każdego promowanego biznesu za pomocą działań e-marketingowych. Oferujemy usługi związane z promocją firm w serwisach Facebook, Google, Instagram, Twitter i innych.
Z pasją do Internetu tworzymy strony www wykorzystując przy tym najnowsze technologie oraz panujące trendy. E-fektywnie promujemy ponad 2500 firm z kraju i z zagranicy.
Firma Axel Media jest również wydawcą kilkunastu portali oraz wortali internetowych głównie z branży gastronomicznej, hotelarskiej oraz edukacyjnej.

01

Konsulting
e-biznesowy

Firma Axel Media oferuje doradztwo w zakresie wdrażania rozwiązań internetowych. Dzięki wiedzy zdobytej podczas projektowania oraz prowadzenia własnych stron www, serwisów, katalogów oraz sklepów internetowych, nasi klienci mają pewność, że plan działania, który przekazujemy, przyczyni się do poprawy efektywności w firmie.

02

Tworzenie stron www

Z wielką przyjemnością podejmiemy się stworzenia Państwa strony internetowej. Na rynku działamy od 2009 r i chętnie wykonamy indywidualny projekt strony wizytówki, sklepu internetowego, Landing Page i innych.

03

Kampanie Social Media

Prowadzimy kompleksową obsługę firm w mediach społecznościowych. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie prowadzenia profili społecznościowych na wszystkich serwisach Social Media. Obecnie prowadzimy równolegle kilkadziesiąt profili dla klientów z bardzo różnorodnych branż i kategorii.

04

E-marketing

Zajmiemy się kompleksową promocją twojej firmy w Internecie. Dzięki naszym usługom zainteresowanie twoimi produktami lub usługami wzrośnie o 30%-40%. E-marketingiem zajmujemy się kompleksowo, a każda nasza oferta jest dostosowywana pod klienta indywidualnie. Potrafimy dostosować naszą wiedzę oraz umiejętności do każdej branży.

05

Reklama w serwisach www

Wiedzę z dziedziny e-biznesu wykorzystujemy, również w sposób praktyczny, budując oraz prowadząc własne serwisy internetowe. Dzięki takiemu rozwiązaniu staliśmy się organizacją uczącą się, co dodatkowo podkreśla nasz profesjonalizm oraz doświadczenie.

06

Zarządzanie stronami internetowymi

Firma Axel Media profesjonalnie zadba o twoją stronę. Dzięki nam nie będziesz się martwił, że twoja strona nie jest zaktualizowana lub odpowiednio przygotowana. Zadbamy o efektywną promocję twoich produktów bądź usług poprzez firmową stronę www.

Pracujemy dla:

Napisz nam czego potrzebujesz

Menu