Nasze serwisy

01-

GdzieWesele.pl

to lider wśród serwisów branży weselnej, ponad 5000 firm w jednym miejscu, intuicyjna wyszukiwarka, terminy last minute to tylko niektóre usługi serwisu, które mają na celu pomóc w organizacji przyjęcia weselnego. Dzięki efektywnej promocji serwisu nasi usługodawcy zdobywają nowe zlecenia szybko i łatwo dostając je np. na maila.

02–

WhereWedding.co.uk

to nasz pierwszy zagraniczny serwis internetowy. Został zbudowany na bazie polskiej wersji GdzieWesele.pl. Serwis WhereWedding.co.uk wzbogaciliśmy o możliwość wyszukiwania obiektów nie tylko z Wielkiej Brytanii, ale też z pozostałych krajów Unii Europejskiej.

03–

ChrzcinyiKomunie.pl

to lider na rynku serwisów Internetowych wspomagających organizację przyjęć okolicznościowych typu chrzciny i komunie. Ponad 2000 firmy z Polski, dzięki którym zorganizujesz niezapomniane przyjęcie!

04–

StypyiKonsolacje.pl

to serwis, dzięki któremu w łatwy sposób można znaleźć miejsca, w których godnie przyjmiesz rodzinę i zorganizujesz ucztę pogrzebową. Prezentowane obiekty posiadają bogate doświadczenie w organizowaniu tego typu spotkań a my to gwarantujemy.

05–

InspirowaneWesele.pl

Cierpisz na brak pomysłu jak urozmaicić swój ślub lub wesele? Szukasz inspiracji weselnych? InspirowaneWesele.pl jest stworzone dla Ciebie! Właśnie tam znajdziesz najnowsze trendy, jakie obowiązują na weselach oraz podczas organizowania ceremonii ślubnej.

06–

SzkoleniaiKonferencje.pl

to ogólnopolski serwis przeznaczony dla obiektów gastronomicznych, hoteli, restauracji, sal bankietowych, w których można od „a do z” zorganizować firmowy bankiet, konferencję lub szkolenie.

Napisz nam czego potrzebujesz

Social Media
Zapytaj nas o propozycję dla Twojej firmy WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Menu